1229 (1029) 2016-03-11 - 2016-03-17

Sklep charytatywny „Burasek”

Nietrafione prezenty, przeczytane książki, używana odzież, naczynia i zabawki, ratują życie i odmieniają na lepsze los skrzywdzonych zwierząt.  Chcesz pomóc, nie wyrzucaj, przynieś do sklepu to co niepotrzebne, a pieniądze ze sprzedaży przeznaczona zostanie na pomoc psom, kotom, jeżom i innym stworzeniom w potrzebie.
W Gdyni, przy ul. Abrahama 6, na „kantorowym” odcinku między ulicą Starowiejską i 10 lutego, mieści się sklep charytatywny Burasek, który wspiera Hospicjum dla Kotów Wolnobytujących, trójmiejskie schroniska,                  a także wolontariuszy opiekujących się krzywdzonymi, bezdomnymi i poszkodowanymi przez los zwierzętami. Zaprasza do zakupów markowej odzieży, naczyń, zabawek, bibelotów, drobnego sprzętu AGD i wielu innych. W sklepie jest także dział antykwaryczny z wyjątkowymi książkami.  
Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na leczenie zwierząt bezdomnych, rannych w wypadkach, na sterylizację i poprawę warunków w miejscu bytowania.  
Sklep od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.30 - 17.00, przyjmuje nieodpłatnie wszystko co niepotrzebne w domu: odzież, obuwie, naczynia, drobny sprzęt AGD, artykuły dekoracyjne, pościel i koce, również książki, literaturę naukową, romanse, poradniki, książki dla dzieci, gry planszowe i puzzle. Kontakt telefoniczny: 530 994 071.