Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
1230 (1030) 2016-03-18 - 2016-03-24

Akceleracja w Strefie Startup Gdynia

Za dwa tygodnie ruszają pierwsze warsztaty w Programie Akceleracji Startups Wanted w Strefie Startup Gdynia. Są one wyjątkową okazją dla tych, którzy mają ciekawy pomysł na biznes, ale nie wiedzą od czego zacząć. Przed zainteresowanymi warsztaty, konsultacje, Demo Day i Tete a Tete z inwestorem. Należy się spieszyć, bo zgłoszenia przyjmowane są do 21 marca 2016 roku.
Warsztaty to nie jedyne działania organizowane w ramach Startups Wanted. Między 1 a 22 czerwca uczestnicy wezmą udział w indywidualnych konsultacjach z ekspertami i rozpoczną prace nad projektem w coworkingu. Podsumowaniem Programu będzie Demo Day, czyli prezentacja projektów biznesowych, z udziałem parkowych startupów oraz ekspertów. Będzie to „wprawka” przed finalnym spotkaniem z inwestorami i funduszami zalążkowymi podczas spotkania Tete a Tete.
Zgłoszenia można składać elektronicznie na adres: startup@ppnt.gdynia.pl,  w tytule wiadomości wpisując „Program Akceleracji - Formularz aplikacyjny”, osobiście bądź pocztą (więcej informacji w Regulaminie).
Lista osób wstępnie zakwalifikowanych do programu zostanie ogłoszona 23 marca, a do 1 kwietnia - lista 10 najlepszych projektów, które wezmą udział w projekcie.