1230 (1030) 2016-03-18 - 2016-03-24

Fundacja FLY proponuje

Fundacja FLY zaprasza:
- codziennie do Sklepu Charytatywnego „Z głębokiej szuflady” w Pasażu „W Starym Kinie” przy ul. Świętojańskiej 36 w Gdyni. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 18.00, w soboty od 10.00 do 14.00. Za symboliczne kwoty można tu nabyć książki, ceramikę, zabawki, płyty DVD i CD, biżuterię, bibeloty, drobne AGD. Dochód przeznaczony zostanie na wsparcie Klubu Młodzieżowego FLY w zakresie wyrównywania szans edukacyjnych dla młodzieży z niezamożnych rodzin.
Organizatorzy zachęcają też do przeszukania szaf, szuflad, pawlaczy i schowków przy okazji świątecznych porządków i przynoszenie zbędnych w domu przedmiotów do sklepu – dostaną dzięki temu nowe życie i przyczynią się do rozwinięcia działalności Klubu;
- na wystawę batiku „Woskiem wyczarowane”. Prace prezentowane na wystawie zostały wykonane przez uczestniczki zajęć w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Fundacji FLY prowadzonych przez artystę-plastyka Wandę Frąckowską. Na wystawie prezentowane są batiki wyczarowane przez Irenę Altmark, Urszulę Dudzik, Alinę Orłowską, Barbarę Ornowską, Barbarę Preuss, Aleksandrę Sobczyk, Ligię Siwą, Halinę Wojtuń.
Na wystawę zapraszamy do siedziby Fundacji FLY w Gdyni, ul. Świętojańska 36/2 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 19.00.

ikona