UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie.  UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie. 
1230 (1030) 2016-03-18 - 2016-03-24

Gdynia dumna z młodzieży Asseco

Prowadzeni przez trenera Sebastiana Krasovca Mistrzowie Polski do lat 20 kroczą od sukcesu do sukcesu, po zdobyciu krajowego championatu i udziale w awansie do turnieju finałowego EYBL przyszedł czas na szczególną nagrodę.
Wysiłek szkoleniowy Gdyńskiego Klubu Koszykówki Arka i naszego sponsora firmy Asseco Poland oraz talent połączony z wykonaną ogromną pracą zawodników i sztabu trenerskiego, zyskały uznanie w oczach prezydenta Gdyni  Wojciecha Szczurka, który przyznał młodemu zespołowi Asseco Gdynia nagrodę za szczególne osiągnięcia sportowe.
Pamiątkowe dyplomy wręczył wiceprezydent Bartosz Bartoszewicz, a uroczystość odbyła się w gościnnych progach Gdynia Arena.
Gratulujemy zawodnikom oraz trenerom i niezmiernie cieszymy się, że nasz wysiłek inwestowania w rozwój uzdolnionej młodzieży przynosi tak wspaniałe efekty.