Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
1230 (1030) 2016-03-18 - 2016-03-24

Pozbądź się zużytego dużego sprzętu RTV i AGD

Komunalny Związek Gmin „Dolina Redy i Chyloni” jest organizatorem odbioru dużego sprzętu RTV i AGD (elektroodpady) o wadze powyżej 20 kg, tj. lodówki, telewizory, pralki, zmywarki, kuchenki itp.

Odbiór jest bezpłatny.

UWAGA!

Odbierany będzie wyłącznie sprzęt kompletny i pochodzący z gospodarstw domowych. Zbiórka nie dotyczy odpadów pochodzących z działalności gospodarczej oraz rolniczej. Kierowcy odbierający sprzęty nie świadczą usługi ich demontażu z zabudowy.

Pozbądź się zużytego dużego sprzętu RTV i AGDPRZYGOTOWANIE SPRZĘTU DO ODBIORU

Urządzenie należy odłączyć od prądu i opróżnić z zawartości (lodówka powinna być rozmrożona). Należy także zabezpieczyć wszystkie ruchome elementy (np. szuflady, drzwiczki), zwinąć kable oraz dokonać wymontowania sprzętów z zabudowy.

TERMINY ODBIORÓW

Data odbioru ustalana będzie indywidualnie z każdym mieszkańcem. Odbiory odbywać się będą od wtorku do soboty włącznie. Termin zostanie potwierdzony z wyprzedzeniem przez pracowników Związku.

KONTAKT

Zgłoszenia sprzętu do obioru pod numerem telefonu: 58 624 66 11.


Strona internetowa: www.kzg.pl