Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
1230 (1030) 2016-03-18 - 2016-03-24

Wypożyczalnia Naukowa zaprasza

Piszesz pracę magisterską, licencjacką? Na uczelni zabrakło egzemplarzy książki? Masz rozległe zainteresowania i chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Odwiedź Wypożyczalnię Naukową, która oferuje szeroki wybór książek naukowych, popularnonaukowych i podręczników akademickich z zakresu nauk humanistycznych, społecznych, technicznych, jak również o tematyce morskiej i regionalnej.
Wypożyczalnia Naukowa posiada także w swoich zbiorach podręczniki na nauki języków obcych, np. japońskiego, arabskiego, chińskiego i innych.
Od listopada 2015 roku czytelnicy mogą podziwiać nowy wystrój Wypożyczalni Naukowej, jak również  samodzielnie wybierać książki z półek, księgozbiór jest bowiem w wolnym dostępie. Na miejscu można skorzystać z czterech stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu.
Wypożyczalnia Naukowa mieści się przy ul. Świętojańskiej 141 (wejście od ul. Bpa Dominika), w pobliżu przystanku SKM Wzgórze św. Maksymiliana, zaprasza w godzinach 8.30 – 19.00, w soboty 9.00-15.00 (w środę i niedzielę nieczynna)
Chcesz podnieść kwalifikację, poszerzyć wiedzę o świecie, rozwijać swoje hobby? Wypożyczalnia Naukowa zaprasza serdecznie.