Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1233 (1033) 2016-04-15 - 2016-04-21

Sklep charytatywny „Burasek” zaprasza

Nietrafione prezenty, przeczytane książki, używana odzież, naczynia i zabawki, ratują życie i odmieniają na lepsze los skrzywdzonych zwierząt.  Chcesz pomóc, nie wyrzucaj, przynieś do sklepu „Burasek”  to, co niepotrzebne, a pieniądze ze sprzedaży przeznaczone zostaną  na pomoc psom, kotom, jeżom i innym stworzeniom w potrzebie.

W Gdyni przy ul. Abrahama 6 mieści się sklep charytatywny, który wspiera Hospicjum dla Kotów Wolnobytujących, trójmiejskie schroniska, a także wolontariuszy opiekujących się krzywdzonymi, bezdomnymi i poszkodowanymi przez los zwierzętami.  
Można kupić tam m. in. w atrakcyjnych cenach markową odzież, naczynia, zabawki, bibeloty, drobny sprzęt AGD i wiele innych.  Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na leczenie zwierząt bezdomnych, rannych w wypadkach, na sterylizację i poprawę warunków w miejscu bytowania.
Od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.30-17.00, przyjmowane jest nieodpłatnie wszystko co niepotrzebne w domu:  odzież, obuwie, naczynia, drobny sprzęt AGD, artykuły dekoracyjne, pościel i koce, również książki, literaturę naukową, romanse, poradniki, książki dla dzieci, gry planszowe i puzzle.

ikona