1237 (1037) 2016-05-20 - 2016-06-02

Razem przy stole o diecie malucha

„Razem Przy Stole” to projekt, którego celem jest kształtowanie kultury zdrowego jedzenia i promowanie wspólnych posiłków.
We wtorek 24 maja o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie poświęcone diecie malucha. W jego trakcie zaplanowano dwie prelekcje. O  znaczeniu karmienia piersią jako pierwszej diecie malucha oraz o diecie karmiącej mamy powie Iwona Guć – doradca laktacyjny, od 20 lat prowadząca Szkołę Rodzenia Macierzyństwo, kuratorka cyklu „Twórcze Rodzicielstwo” w LIS.
Wykład o rozszerzaniu diety malucha o wartościowe produkty i zachęcaniu do próbowania zdrowych rzeczy przedszkolaka wygłosi Edyta Poniatowska-Zaremba – pedagog i dietetyk oraz pomysłodawczyni ogólnopolskiej konferencji „Zdrowe żywienie dzieci i młodzieży”.
Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Razem przy stole” finansowanym ze środków Funduszu Grantowego Fundusz Inicjowania Rozwoju. Wstęp jest wolny, zapisy poprzez serwis evenea:  https://dietamaluchawlis.evenea.pl/ (70 osób).
Pracownia Laboratorium Innowacji Społecznych, al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia, budynek IV PPNT Gdynia (wejście od ul. Stryjskiej).