1238 (1038) 2016-06-03 - 2016-06-09

4 medale dla Maximusa

21 maja w Barczewie odbył się Otwarty Puchar Warmii i Mazur w WKSF (World Kickboxing and Karate Sport Federation). W pucharze startowały kluby kick-boxingu, karate i tea-kwon-do.
W zawodach wzięło udział 150 zawodników z całej Polski. 3-osobowa reprezentacja Gdyńskiego Klub Kick-Boxingu „Maximus” zdobyła 4 medale: złoty, srebrny i 2 brązowe.
1. miejsce oraz Puchar Warmii i Mazur zdobył Beniamin Wołodko w formule kicklight, 2. miejsce i srebrny medal pucharu wywalczyła Dominika Cuper-Przybylska w formule kicklight
3 miejsce i brązowy medal zdobyli: Beniamin Wołodko w formule light-contact i Dominika Cuper-Przybylska w formule pointfighting. Debiutant Michał Winnicki stoczył 7 pojedynków i zajął trzy 4. miejsca: w formule pointfighting, w formule light-contact oraz w formule kicklight.