1239 (1039) 2016-06-10 - 2016-06-16

Uwalniamy kobiecą energię!

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu (ul. Kielecka 7 ) oraz Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu zapraszają wszystkie kobiety na II Festiwal Kobiecości, który odbędzie się 18 czerwca w godz. 10.00-16.30 na terenie uczelni.
Podczas wydarzenia odbędą się warsztaty rozwojowe dla kobiet, które dotyczyć będą tematyki stylu, zdrowej żywności oraz rozwoju zawodowego.

Jest to idealna okazja do poznania najnowszych trendów, wymiany doświadczeń z innymi kobietami, a także do dyskusji z ekspertami, którzy podczas zajęć zdradzą tajniki swojego zawodu.
Poza warsztatami przewidziana została również Strefa Kobiecości, na której będą dostępne stoiska wystawców, zabiegi kosmetyczne, brafitterki, torebki, biżuteria hand made, księgarnia, fotograf, optyk i wiele, wiele innych...
W Strefie Relaksu będzie można odpocząć na świeżym powietrzu, napić się kawy, zjeść pyszny deser lub zaopatrzyć się w lunch. Tego dnia na teren Uczelni przyjadą food trucki z rozmaitą ofertą gastronomiczną.
Wstęp na wszystkie warsztaty jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich po wcześniejszej rejestracji. Zapisy poprzez serwis Evenea.

ikona