1241 (1041) 2016-06-24 - 2016-06-30

Wakacyjne remonty

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje o planowanych na na czerwiec i lipiec pracach remontowych.
 W piątek 24 czerwca rozpocznie się remont tunelu podziemnego pod jezdnią ul. Wielkopolskiej na wysokości ul. Spokojnej. W godzinach wieczornych nastąpi zmiana organizacji ruchu. Polegać ona będzie na zawężeniu jezdni głównych oraz jezdni serwisowych ul. Wielkopolskiej w kierunku centrum i Chwaszczyna. Przewidywany termin zakończenia robót to 10 października.
Jednocześnie na ul. Prusa do 25.06. i na al. Marsz. Piłsudskiego w dniach 27.06.-5.07 będzie prowadzona wymiana oświetlenia ulicznego. W związku z tym nastąpi zmiana organizacji ruchu: ruch będzie odbywał się wahadłowo, a na ul. Prusa obowiązywać będzie zakaz parkowania.
Na ul. Pomorskiej w dniach 1-2 lipca z uwagi na prowadzone prace w pasie drogowego ul. Pomorska zostanie zamknięta na wys. nr. 8, na czas trwania robót tj. 1-2 lipca.
W wakacje przeprowadzona także będzie modernizacja ul. Przemysłowej, remonty chodników na terenie Gdyni oraz modernizacja ścieżek rowerowych modernizacja ścieżek rowerowych na ul. Morskiej na odcinkach od PKP do ul. Okoniewskiego jezdnia w kierunku Rumi i na odcinku od tunelu Gdynia Stocznia do Okoniewskiego jezdnia w kierunku centrum.