1242 (1042) 2016-07-01 - 2016-07-14

Masz oko do Gdyni? Weź udział w konkursie

W roku 90. urodzin Gdyni zachęcamy do przyglądania się miastu i jego mieszkańcom… zza ekranu telefonu. Biuro Rady Miasta Gdyni organizuje letni konkurs fotograficzny „Gdyńskie Impresje Komórkowe”.
Do konkursu można zgłosić zdjęcia wykonane telefonem na terenie Gdyni. Można je zgłaszać od 1 lipca do 31 sierpnia poprzez stronę internetową www.gdynia.pl/90lat. Maksymalny rozmiar pracy konkursowej nie może przekroczyć 300 KB.
Konkurs organizowany jest w dwóch grupach wiekowych: 13-18 lat i powyżej 18 lat. Osoby w wieku od 13 do 18 lat muszą posiadać zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w konkursie.
Zdjęcia oceniane będą w czterech grupach tematycznych: „Gdynianin”, „Gdyńska architektura”, „Zdarzyło się” i „Natura”.
Liczba zdjęć biorących udział w konkursie nie jest ograniczona, ale uczestnicy zobowiązani są zaakceptować jego regulamin. Dodatkowo każda praca konkursowa musi posiadać tytuł. Prace można zgłaszać do 31 sierpnia poprzez stronę internetową www.gdynia.pl/90lat.
Zwycięzcy mogą spodziewać się nagród od Centrum Nauki Experyment, zaproszeń do Teatru Miejskiego, klubu U7 i Jumpcity czy wejściówek na Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni.

ikona