1252 (1052) 2016-10-14 - 2016-10-20

III edycja projektu „Gdyński BiznesMam”

Mają głowy pełne pomysłów, są kreatywne i gotowe na nowe wyzwania oraz są mamami chcącymi rozpocząć własny biznes. W środę 19 października rusza kolejna odsłona projektu „Gdyński BiznesMam”, który ma pomóc kobietom wychowującym dzieci ukształtować i zrealizować plan na własną firmę.
Projekt „Gdyński BiznesMam” poświęcony jest mamom, które chcą wrócić na rynek pracy i rozpocząć własną działalność gospodarczą. Tak jak w poprzednich edycjach przygotowano warsztaty ze skutecznej komunikacji, szukania klienta oraz pisania biznesplanu i warsztaty z technik niwelowania stresu.
W ramach projektu przeprowadzonych zostanie dziewięć spotkań, prowadzonych między innymi przez: psychologów, trenerów i doradców biznesowych, doświadczonych managerów sprzedaży czy wizażystkę.
Gdyński BiznesMam skierowany jest do niepracujących mieszkanek Gdyni, które posiadają przynajmniej jedno dziecko w wieku do lat sześciu. Uczestniczka może przebywać na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym. Na spotkania mamy mogą przyjść z dzieckiem, dla którego zapewniona będzie opieka animatora.
Zajęcia w ramach projektu trwać będą do 14 grudnia i odbywać się będą w Urzędzie Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24. Regulamin i szczegóły projektu znajdują się na stronie internetowej: www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną do 18 października.