1253 (1053) 2016-10-21 - 2016-10-27

Dzieje się w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wydarzenia organizowane w filiach w całym mieście.
24 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej rusza Tydzień Harry’ego Pottera
– czekają quizy, konkursy z nagrodami, zabawy plastyczne i ruchowe, escape room, wspólne czytanie książki „Harry Potter i Przeklęte Dziecko” oraz wiele innych atrakcji dla dużych i małych fanów czarodzieja z Hogwartu. Świętujmy premierę ósmego tomu przygód młodego czarodzieja!
Szczegóły na stronie www.bibliotekagdynia.pl.
26 października (środa) o godz. 17.00 Biblioteka Obłuże (ul. Boisko 6) zaprasza dzieci z rodzicami na spektakl Teatru Duet z Krakowa pt. „Sówka mądra główka”.
27 października (czwartek) Biblioteka Grabówek (ul. Morska 113) zaprasza seniorów na warsztaty ruchowe Jesienne poruszenie. Konieczny wygodny strój i lekkie obuwie!
Rada Dzielnicy Obłuże i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Migawki z Obłuża. Rodzinny konkurs fotograficzny”. Prace należy przesyłać na adres: konkurs@bibliotekagdynia.pl do 25 listopada 2016 r.
Do udziału w konkursie „Gdynia z pasją” Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich miłośników Gdyni. Oczekuje zdjęć dowolnej pasji z Gdynią w tle. Reszta zależy od twórców.
Zdjęcia w wersji cyfrowej należy wysyłać na adres: konkurs@bibliotekagdynia.pl do 31 października 2016.
Szczegóły i regulamin na:
www.bibliotekagdynia.pl.

ikona