1254 (1054) 2016-10-28 - 2016-11-03

Dzieje się w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wydarzenia organizowane w filiach w całym mieście.
Biblioteka zaprasza na cykl spotkań „Oko i ucho na Themersonów”, promujący oryginalną i wciąż w niewystarczający sposób rozpoznaną twórczość dla dzieci Stefana i Franciszki Themersonów.
4 listopada (piątek) o godz. 18.00 i 5 listopada (sobota) o godz. 12.00 Biblioteka „Pod Żabką” (ul. Kartuska 20 B) zaprasza na słuchowisko na podstawie powieści Stefana Themersona „Przygody Pędrka Wyrzutka”. Czyta Adam Bauman, adaptacja, reżyseria, muzyka, dźwięk: Piotr Łyczkowski. Wydarzenie przeznaczone jest dla uczestników powyżej 7. roku życia. Organizator prosi o wcześniejsze zapisy.
Biblioteka Obłuże (ul. Boisko 6) zaprasza w czwartek 3 listopada o godz. 17.00 dzieci z rodzicami na spektakl Teatru Duet z Krakowa pt. „O rycerzu, co księżniczkę ratował”.
Rada Dzielnicy Obłuże i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Migawki z Obłuża. Rodzinny konkurs fotograficzny”. Prace należy przesyłać na adres: konkurs@bibliotekagdynia.pl do 25 listopada 2016 r.
Do udziału w konkursie „Gdynia z pasją” Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich miłośników Gdyni. Oczekuje zdjęć dowolnej pasji z Gdynią w tle. Reszta zależy od twórców.
Zdjęcia w wersji cyfrowej należy wysyłać na adres: konkurs@bibliotekagdynia.pl do 31 października 2016.
Szczegóły i regulamin na:
www.bibliotekagdynia.pl.