1254 (1054) 2016-10-28 - 2016-11-03

Podziękowania

Joanna Zielińska, Przewodnicząca Rady Miasta, dziękuje wszystkim gdyńskim instytucjom i firmom, które tak aktywnie i chętnie włączyły się w realizację gry miejskiej Kapsuła czasu. Szczególnie pragnie podziękować firmom i instytucjom oraz ich pracownikom: Sądowi Rejonowemu w Gdyni, restauracji Jedz, Pij, Tańcz, restauracji Róża Wiatrów oraz Ring, Muzeum Marynarki Wojennej, Muzeum Emigracji, Teatrowi Muzycznemu oraz Państwowemu Policealnemu Studium Wokalno-Aktorskiemu im. D. Baduszkowej w Gdyni, Teatrowi Wzwyż, Zarządcy stacji PKP Gdynia Główna Osobowa, Apartamentom w Sea Towers, sekcji edukacji MIR, firmie Baziółka, Ochotniczej Straży Pożarnej i Gdyńskiemu Klubowi Eksploracji Podziemnej.
***
Zarząd oraz członkinie Stowarzyszenia Amazonek Gdyńskich składają podziękowania wszystkim, którzy wsparli pomocą organizację  i tym którzy zaszczycili swoją obecnością Marsz Różowej Wstążki w Gdyni w dniu 15.10.2016 r. Dziękujemy za solidaryzowanie się z nami co utwierdza nas, że nie jesteśmy same, a „rak to nie wyrok”.
Szczególne podziękowania kierujemy do: Orkiestry Marynarki Wojennej za oprawę muzyczną w trakcie Marszu i Piotra Gotowały właściciela piekarni za dar serca w postaci wypieków, które uświetniły spotkanie integracyjne po Marszu, w Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości.
***
Społeczność Amerykańskiej Szkoły Podstawowej dziękuje wszystkim darczyńcom, dzięki którym zorganizowana w Dniu Nauczyciela zbiórka środków na pomoc dla pani Beaty Welfle okazała się wielkim sukcesem. Pani Beata wraz z mężem od lat prowadziła zajęcia karate dla uczniów. W tej chwili, w związku z ciężką chorobą, potrzebuje wsparcia. Nauczyciele, rodzice i dyrekcja zorganizowali sprzedaż ciast, a dochód ze sprzedaży przeznaczono na leczenie pani Beaty. Dzięki tej wspólnej inicjatywie i wielkiemu sercu wszystkich przyjaciół szkoły udało się zebrać 13.668,40 zł.
Organizatorzy dziękują wszystkim. Kolejna aukcja na rzecz potrzebujących odbędzie się w szkole 7 grudnia. Organizatorzy mają nadzieję, że społeczność szkoły będzie mogła wesprzeć kolejne osoby i instytucje w Gdyni.