1261 (1061) 2016-12-23 - 2017-01-12

Koncerty

Centrum Kultury (ul. Łowicka 51) zaprasza:
– 1 stycznia o godz. 16.00 na koncert noworoczny „Cudowny świat operetki” Teatru Muzycznego w Kaliningradzie
(sala koncertowa Portu Gdynia, ul. Rotterdamska 9). W programie największe arie operowe i operetkowe oraz przeboje musicalowe. Wspaniałe soprany, mezzosoprany, znakomite rosyjskie basy. Uczta nie tylko dla melomana. Koncert z udziałem solistów, baletu i orkiestry kameralnej Teatru Muzycznego w Kaliningradzie pod dyrekcją Arkadija Feldmana. Bilety: 35/30 zł.
Więcej informacji na: www.ckgdynia.pl.
***
VI Liceum Ogólnokształcące oraz Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca zapraszają na koncert charytatywny „Gest”, który odbędzie się 29 grudnia r. o godz. 17.30 w Klubie Muzycznym „Ucho”. Wystąpią: Maciej Buszman, The Temporary Project, Lawyer & The Kids, Konsternacja, Ola Radovic, Szymon Myszka.
***
Kawiarnia Caffe Anioł (ul. Kilińskiego 6) zaprasza:
 – w niedzielę 8 stycznia o godz. 17.00 na koncert instrumentalnej muzyki świątecznej „Venite in Betlehem” w wykonaniu zespołu Duo dmol w składzie Dominika Molenda-Górka i Jerzy Dziewiątkowski.
Wstęp: 15 zł/20 zł.
 – w środę 11 stycznia o godz. 19.00 na gdyńskie spotkania z piosenką autorską.
Wstęp wolny
 Rezerwacje na e-mail: rezerwacja@caffeaniol.pl bądź osobiście w kawiarni.
***
7 stycznia o godz. 18.00 w Gdynia Arenie (ul. Kazimierza Górskiego 8) odbędzie się koncert kolęd „Betlejem w Polsce”. Wystąpią: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mate.O.
Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych. Szczegóły na www.betlejemwpolsce.pl.
Bilety dostępne na: bilety24.pl oraz w wybranych parafiach.