1273 (1073) 2017-04-07 - 2017-04-13

II Gdyński Dzień Zumby

9 kwietnia w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu odbędzie się II Gdyński Dzień Zumby. Ćwiczenia w rytmie energetycznej muzyki będą trwać w godz. 14.00-17.00.
Zumba to niezmiennie jedna z najpopularniejszych aktywności, odbywających się w ramach Gdyńskiego Poruszenia (cykl bezpłatnych zajęć, w których uczestniczyć może każdy, niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej).
Rok temu podczas pierwszej edycji Gdyńskiego Dnia Zumby na parkiecie stawiło się blisko pół tysiąca entuzjastów tańca i pozytywnej energii. Tym samym oczywiste stało się, że wydarzenie doczeka się swojej kontynuacji.
W II Gdyńskim Dniu Zumby uczestniczyć będzie grono znanych i lubianych trenerów. Zajęcia prowadzić będą m.in.: Monika Tran Van, Ania Cegłowska, Natalia Wargacka, Dorota Sumiła i Anna Barlak.
Zumba to połączenie tańca, fitnessu i treningu wytrzymałościowego. Proste układy bazujące na salsie, merengue, sambie, czy hip-hopie wprawią w dobry nastrój każdego uczestnika. Zumba pozytywnie wpływa na poprawienie wydolności organizmu i pracę serca.
II Gdyński Dzień Zumby to także okazja na podzielenie się dobrą energią. Podczas wydarzenia prowadzona będzie akcja charytatywna.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.