Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1275 (1075) 2017-04-21 - 2017-04-27

Przyjdź na otwarcie silowni na świeżym powietrzu i trenuj z zawodowcami

W sobotę 22 kwietnia o godz. 12.00 odbędzie się wielkie otwarcie Placu Street Workout w Redłowie (ul. Kopernika 118) przy lesie.
Profesjonalny zestaw urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu powstał w Redłowie dzięki grupie młodych zapaleńców, którzy złożyli wniosek z projektem budowy placu Street Workout w II edycji gdyńskiego Budżetu Obywatelskiego, w 2015 roku.
Autorzy włożyli wiele wysiłku w promocję swojego pomysłu, a zebrane głosy dały zwycięstwo w budżetowym głosowaniu i pozwoliły na budowę okazałej siłowni.
Składa się na nią układ poręczy, drążków i drabinek. To doskonałe miejsce do ćwiczeń dla każdego, niezależnie od wieku i zaawansowania w treningu. Jest atrakcyjnie zlokalizowane (przy ulicy Kopernika 118, na skraju osiedla, tuż przy lesie), jest tu już plac zabaw i inne urządzenia do ćwiczeń.
Zachęcamy do wspólnej zabawy. Przygotowaliśmy kilka konkursów i pokazów, każdy będzie mógł spróbować swoich sił. Na miejscu jest też stacjonarny grill, po treningu zjemy coś wspólnie, żeby wystarczyło sił na powrót do domu. – mówi Antoni Brzeski, jeden z pomysłodawców projektu.
Z zaproszenia na plac Street Workout mogą skorzystać wszyscy chętni, każdy będzie też mógł spróbować swoich sił pod okiem zawodowców.
Zabierzmy sportowe ubrania i spotkajmy się w sobotę o godz. 12.00 na otwartej siłowni przy ul. Kopernika 118. Planowane atrakcje potrwają do godz. 15.20.
Partnerami wydarzenia są Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni i Gdyńskie Centrum Sportu.

ikona