Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1275 (1075) 2017-04-21 - 2017-04-27

Sprzątanie Kolibek

23 kwietnia o godz. 10.00 rozpocznie się wspólne sprzątanie Kolibek i okolic pod patronatem Prezydenta Gdyni oraz Nadleśnictwa Gdańsk. Do udziału w akcji organizatorzy zapraszają całe rodziny, grupy biegowe i zapaleńców.
Teren objęty akcją to obszar lasu od ulicy Bernadowskiej do ulic Sopockiej i Spokojnej. To piękna, bujna, zielona przestrzeń, należąca do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Spacerując lasem można napotkać m.in. potok Swelina, który wyznacza granicę pomiędzy Gdynią a Sopotem oraz wieżę widokową w Kolibkach.
Sprzątanie jest zaplanowane na ok. trzy godziny, zbiórka na terenie Adventure Park o godz. 10.00. Na miejscu uczestnicy otrzymają mapki, napoje oraz niezbędne do sprzątania rękawice i worki. Po zakończonym zadaniu, o godz. 13.00, na wszystkich ochotników czeka ciepły poczęstunek przy wspólnym ognisku. Organizatorzy we współpracy z patronami przygotowali także niespodzianki.

ikona