Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni.  Uwaga! 4-7 i 10.10 neutralizacja niewybuchu. Obowiązuje zakaz wchodzenia do wody na plażach morskich w Gdyni. 
1279 (1079) 2017-05-26 - 2017-06-01

„Teatr nadaje na Witomino”

Teatr Gdynia Główna zaprasza na pierwsze pokazy w ramach projektu „Teatr nadaje na Witomino”:
– 27 maja o godz. 13.00 na Spektakl międzypokoleniowy „Była sobie szkoła” (pokaz otwarty dla mieszkańców) w Szkole Podstawowej nr 35 (ul. Uczniowska 1).
Przedstawienie teatralne zostało wykreowane wraz z nauczycielami, rodzicami i uczniami. Podczas trzech miesięcy pracy zarówno dzieci, jak i dorośli pogłębiali swoje umiejętności aktorskie, jak również tworzyli spektakl, którego inspiracją są wspomnienia pracowników i absolwentów szkoły, jak: przypalone mleko, sprawdzanie tarcz, jednokierunkowy ruch po szkolnych schodach…
Spektakl jest przygotowywany przez grupę osiemnastu osób – od sześciolatków po czterdziestolatków, pod artystycznym przewodnictwem reżyserki Idy Bocian i asystującego jej Jacka Panka z Teatru Gdynia Główna.
– 27 maja o godz. 12.00 na Teatr forum: „Spalony” w Osiedlowym Klubie Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Bałtyk (ul. Narcyzowa 1). Spektakl „Spalony” to wypowiedź na temat poszukiwania tożsamości. Zapraszamy do obejrzenia współczesnej, uniwersalnej historii o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej drogi oraz akceptacji siebie i innych.
Wstęp bezpłatny.