Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1281 (1081) 2017-06-09 - 2017-06-22

Zostań prelegentem TEDxGdynia

Trwa otwarty nabór chętnych do wystąpienia na tegorocznym TEDxGdynia. Poszukiwani są prelegenci, którzy chcą dzielić się ideami, odkryciami i wnioskami, a także świetnie czują się na scenie.
Osoby zgłaszające swój udział są proszone o krótki opis tematu, który chciałyby podjąć na scenie TEDx, a także o link do strony internetowej z własnym nagraniem wideo. Materiał powinien trwać od pięciu do 18 minut, czyli dokładnie tyle, ile trwają wystąpienia na TED.
Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną. Link do rejestracji znaleźć można na stronie www.facebook.com/TEDxGdynia. Zgłoszenia do 20 czerwca. Spotkania z kandydatami odbędą się w lipcu. Szczegóły stronie internetowej tedxgdynia.org.