1283 (1083) 2017-06-30 - 2017-07-13

Z Ciapkowa do ludzi

Kontynuujemy rubrykę, dzięki której, mamy nadzieję, kolejne porzucone psy i koty ze schroniska w Ciapkowie znajdą ciepły dom. Ciapkowo prowadzone jest przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals.
Tosia
Tosia jest wesołą, energiczną i niesamowicie skoczną sunią, lubi zabawy i szaleństwa, pragnie towarzystwa człowieka. Załatwia się na dworze, a na spacerach nie sprawia kłopotów i interesuje się wszystkim w okolicy. Niestety nie toleruje kotów oraz cierpi na lęk separacyjny. Szukamy dla Tosi domu stałego, z wyrozumiałym i cierpliwym opiekunem. Nie ma problemu również z mieszkaniem z innym psiakiem. Podaruj Tosi ciepły dom.

Gross
Gross to średniej wielkości, grzeczny, trochę nieśmiały piesek. Prawdopodobnie był psem mieszkaniowym. Widać, że bardzo tęskni za swoim człowiekiem, z wielkim smutkiem obserwuje odwiedzających schronisko. Potrzebuje stabilnego, kochającego domu. Akceptuje inne psy, dobrze dogada się również ze starszymi dziećmi, dla których będzie wspaniałym towarzyszem. Uwielbia długie piesze wycieczki, podczas których z zaciekawieniem eksploruje teren. Gross cierpliwie czeka na nowego właściciela. Może Ty nim zostaniesz? Podaruj Grossowi dom.

***
Schronisko mieści się przy ul. Małokackiej 3a w Redłowie, tel. 58 622 25 52, e-mail: schronisko@ciapkowo.pl. Jest otwarte w godz. 11.00-17.00/16.00/15.00 (pon-pt/sob/niedz). Zwierzę może adoptować osoba pełnoletnia. Na podstawie dowodu osobistego spisywana jest umowa adopcyjna. Psy są zaszczepione, wydawane z książeczkami zdrowia. Cennik adopcji zwierząt: psy do ½ roku – 60 zł, psy powyżej ½ roku – 80 zł, psy w typie psa rasowego – 150 zł, psy rasowe z rodowodem – 350 zł, psy powyżej 8 lat – 30 zł, koty do ½ roku – 20 zł, koty powyżej ½ roku – 50 zł.
Uwaga! Kiedy znajdziesz bezdomnego psa (lub inne zwierzę), zgłoś to Straży Miejskiej – dzwoń pod bezpłatny numer 986. Gdy znajdziesz błąkającego się psa z zawieszką „Pies w wielkim mieście”, zadzwoń pod numer 58 668 84 80 i podaj numer na zawieszce – pracownicy Urzędu Miasta skontaktują Cię z właścicielem psa. Kontakt w sprawie adopcji pod numerem 58 622 25 52 lub e-mailem: schronisko@ciapkowo.pl.