Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1284 (1084) 2017-07-14 - 2017-07-27

Pracownia wciąż czeka na osoby w trudnej sytuacji

Pięć osób znalazło pracę, pięć odbywa staże zawodowe – to bilans realizowanego od pół roku projektu „System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej „Pracownia” .
Rekrutacja do projektu jest ciągła. Mogą do niego przystapić gdynianie korzystający ze wsparcia innych instytucji miejskich tj. Powiatowego Urzędu Pracy, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej bądź posiadający orzeczenie o niepełnosprawności.
Pierwszym etapem jest złożenie formularza rekrutacyjnego oraz spotkanie z doradcami. Po wstępnej rozmowie zaproponują oni udział w jednej ze ścieżek wsparcia. Uczestnicy projektu mogą liczyć na doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, pomoc psychologiczną, szkolenia zawodowe, staże i praktyki. Udział w projekcie jest bezpłatny.
Biuro projektu mieści się w Laboratorium Innowacji Społecznych przy al. Zwycięstwa 96/98 (parter, wejście od strony ul Stryjskiej). Wszelkie informacje pod nr. 58 727 39 00 oraz na stronie www.aktywizacjawgdyni.pl.
Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Miasto prowadzi go we współpracy z Fundacją Gospodarczą, Stowarzyszeniem Przyjaciół Integracji oraz Towarzystwem Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie).

ikona