UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie.  UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie. 
1285 (1085) 2017-07-28 - 2017-08-10

Bądź bezpieczny w Gdyni – Moto Safety Day

29 lipca w godz. 11.00-21.00 na Molo Południowym odbędzie Moto Safety Day. Impreza promuje kulturę motoryzacyjną, ekologiczne rozwiązania w motoryzacji oraz przypomina o zasadach bezpieczeństwa i partnerstwa na drodze.
To także okazja do spotkań z ekspertami motoryzacji, sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz nauczenia się zasad udzielania pierwszej pomocy.
Ponadto w programie m.in. jazdy testowe pojazdami elektrycznymi, specjalna strefa doładowania dla użytkowników pojazdów ekologicznych, strefa motocyklistów, ratownictwa drogowego i wodnego, symulatory jazdy, alkogogle, testy tempa reakcji, kąciki zabaw dla najmłodszych, liczne konkursy z nagrodami oraz występy muzyczne.
Nie zabraknie także pokazów ratownictwa z wykorzystaniem psów, pokazów Adventure Team oraz nauki udzielania pierwszej pomocy.
O godz. 19.00 odbędzie się koncert Tomasza Dolskiego – finalisty programu „Must be the music”.
Szczegóły na www.motosafetyday.pl oraz na www.facebook.com/Motosafetyday.