Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1290 (1090) 2017-09-15 - 2017-09-21

Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie, organizowane w ramach kampanii społecznej „Odmień swoją głowę”.
„Odmień swoją głowę” to kampania społeczna, która nie tylko ma popularyzować wiedzę na temat zaburzeń psychicznych, ale także budować tolerancję społeczeństwa w stosunku do osób chorujących psychicznie. W ramach akcji w dniach 17-22 września organizowane są Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie. Przez niemal tydzień w różnych trójmiejskich instytucjach organizowane będą m.in.: festyny, spotkania literackie oraz warsztaty. Specjaliści tłumaczyć będą, na czym polegają choroby psychiczne, czym się objawiają i jak wspierać osoby z zaburzeniami oraz ich rodziny.
Więcej na temat wydarzeń podczas Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie znajduje się na stronie www.otwartebramy.org.