Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

1290 (1090) 2017-09-15 - 2017-09-21

Koncerty

Dyrektor oraz Samorząd Uczniowski II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gdyni, znanego jako „Dwójka”, zapraszają 5 października o godz. 18.00 na koncert charytatywny „Gdyńska Dwójka w rytmie serca”, który odbędzie się Gdynia Arenie (ul. Kazimierza Górskiego 8).
Gwiazdami koncertu będą, między innymi: Czerwone Gitary, Oddział Zamknięty, Adam Stachowiak, Gromee, B.R.O., Wena, Leh i inni.
Bilety w cenie 50 zł (płyta i trybuny) oraz 200 zł w strefie VIP dostępne będą przez aplikację Going, w sekretariacie II LO (ul. Wolności 22b) oraz w restauracji „Śródmieście” (ul. Mściwoja 9).
Więcej na stronie wydarzenia na fb.
***
Klub Marynarki Wojennej (ul. Zawiszy Czarnego 1) zaprasza 22 września o godz. 13.30 na koncert finałowy Warsztatów Artystycznych Seniorów Wojskowych. Koncert odbędzie się na pokładzie ORP „Błyskawica”.
Wydarzenie ma charakter muzyczno-recytatorski, połączony z prezentacją prac plastycznych. Wstęp wolny.
Organizatorami wydarzenia są: Departament Edukacji, Kultury i Dziedzictwa MON, 3 Flotylla Okrętów i Klub Marynarki Wojennej.
***
Centrum Kultury zaprasza 17 września o godz. 16.00 na pierwszy koncert Niedzieli Melomana w nowym sezonie (PPNT, al. Zwycięstwa 96/98) z udziałem Polskiej Filharmonii Kameralnej w Sopocie i dyrygenta Wojciecha Rajskiego.
Bilety: 20 zł.
***
17 września o godz. 16.00 w kościele pw. Najświętszej Marii Panny Królowej Polski (ul. Armii Krajowej 26) odbędzie się koncert symfoniczny.
Wystąpi orkiestra projektu Reinkarnacje Muzyczne pod dyrekcją Adriana Sylwina Mackiewicza.
Wstęp wolny.