Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1290 (1090) 2017-09-15 - 2017-09-21

Pomóż zwierzętom na MTB Gdynia Maraton 2017

Weekend 23-24 września to wielkie święto fanów „Górali”. Ciężka i wymagająca trasa MTB sprawia, że to nie tylko wyścig z innymi uczestnikami, ale przede wszystkim walka ze swoimi słabościami, a także doskonały sprawdzian swoich sił i wytrzymałości. Trasa MTB Gdynia Maratonu poprowadzona jest między innymi koło gdyńskiego Ciapkowa, więc to dobra okazja, aby wspomóc bezdomne zwierzęta.
Przyjdź na MTB i pomóż gdyńskiemu Schronisku, sprawiając jednocześnie, że wielkie święto „Górali” stanie się również świętem podopiecznych schroniska.
Podczas odbioru pakietów startowych 22 i 23 września w biurze zawodów odbędzie się zbiórka karmy dla zwierząt oraz koców i ręczników.
Szczegóły na www.gdyniasport.pl.