1290 (1090) 2017-09-15 - 2017-09-21

Prapremiera biografii Anny Przybylskiej

18 września o godz. 17.00 w Teatrze Muzycznym (pl. Grunwaldzki 1) odbędzie się spotkanie połączone z ogólnopolską prapremierą biografii Anny Przybylskiej „Ania” autorstwa Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego.
Poprowadzi je Karolina Korwin Piotrowska. Krótki recital z wykonaniem tytułowego utworu z serialu „Złotopolscy” zaprezentuje Andrzej Piaseczny. Fragmenty biografii przeczyta Anna Dereszowska.
Choć oficjalna premiera „Ani” zaplanowana jest na 26 września, dla zainteresowanych książka będzie dostępna już w dniu spotkania w Teatrze Muzycznym.
To biografia pochodzącej z Gdyni aktorki, napisana przez na podstawie rozmów z jej rodziną, przyjaciółmi, ludźmi, którzy z nią współpracowali – aktorami, reżyserami, scenarzystami.
Na kartach książki Annę Przybylską wspomina także… prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, który objął wydawnictwo honorowym patronatem.
Wstęp na spotkanie jest wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja przez stronę: www.aniagdynia.evenea.pl.