Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

1294 (1094) 2017-10-13 - 2017-10-19

Zmiany w organizacji ruchu i remonty

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni informuje, że 14 października odbędzie się „Marsz Życia i Nadziei” („Marsz Różowej Wstążki”). Na czas przemarszu w godz. 12.00-13.00 przewidywane są następujące zmiany w organizacji ruchu:
– wyłączona zostanie z ruchu ul. Bema (od I Armii Wojska Polskiego do Piłsudskiego), oraz al. Marsz. Piłsudskiego (od ul. Bema do ul. Świętojańskiej),
– zawężona zostanie do jednego pasa ruchu ul. Świętojańska – (od al. Marsz. Piłsudskiego do skweru Kościuszki) oraz skwer Kościuszki
Wszystkich kierowców prosimy o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz o podporządkowanie się poleceniom funkcjonariuszy kierujących ruchem.
***
W związku z remontem jezdni, chodników i infrastruktury nastąpiło całkowite zamknięcie odcinka ul. Okrzei (od ul. Mireckiego do ul. Przybyszewskiego). Planowane prace potrwają do kwietnia 2018 r.
***
W związku z remontem chodnika przy ul. Władysława IV na całej szerokości od al. Marsz. Piłsudskiego do ul. Obrońców Wybrzeża nastąpiło zamknięcie prawego pasa jezdni ul. Władysława IV (w kierunku Centrum) na wysokości prowadzonych prac.
Planowe zakończenie prac na tym odcinku nastąpi 8 grudnia.
***
W związku z remontem jezdni, chodników i infrastruktury nastąpiło całkowite zamknięcie ul. Opata Hackiego na odcinku od ul. Komierowskiego do ul. Chylońskiej.
Objazd do ul. Chylońskiej poprowadzono ul. Komierowskiego, natomiast do ul. Opata Hackiego od strony ul. Chylońskiej objazd poprowadzono przez ul. Morską i ul. Zakręt do Oksywia.
Prace potrwają do końca 2017 roku.