1303 (1103) 2017-12-15 - 2017-12-21

Centrum Kultury proponuje

Centrum Kultury zaprasza:
- 16 grudnia o godz. 19.00 i 17 grudnia o godz. 17.00 na spektakl „O co biega?” w reż. Tomasza Podsiadłego.
Anglia. Małe miasteczko. Dom wielebnego pastora. I Ona - Panna Skillon. Nadmiernie religijna i… zakochana w pastorze. A to dopiero początek zamieszania. Jeśli dodamy do tego kontrowersyjną żonę pastora - aktorkę, jej wuja biskupa, który jak na złość wpada z niezapowiedzianą wizytą oraz hitlerowskiego oficera, zbiega z obozu jenieckiego, wtedy zaczyna się prawdziwy bałagan. „O co biega?” to czarna komedia omyłek, gwarantowana kapitalna zabawa w gwiazdorskiej obsadzie.
Bilety: 35/ 30 zł.
- 17 grudnia o godz. 12.00 na 9. Teatrzyk Młodego Artysty. Nadszedł czas na Was, młodzi artyści! Tylko tu możecie wykazać się swoim talentem: zaśpiewać ukochaną piosenkę, zrobić gwiazdę, powiedzieć wiersz, zbudować auto z patyków. Zapraszamy do czynnego uczestnictwa, ale również kibicowania na widowni. Być może na kolejnym spotkaniu to właśnie Ty zdecydujesz się wejść na scenę. Na wszystkich uczestników czekają dyplomy oraz podarunki od firmy Trefl. Wstęp wolny
- 30 grudnia o godz. 18.00 na spektakl „Psiunio” w reż. Grzegorza Chrapkiewicza.
„Psiunio” to tragikomedia, która dzięki humorystycznym dialogom i brawurowej grze aktorów obnaża słabości związku pomiędzy kobietą a mężczyzną oraz przedstawia relacje międzyludzkie w zupełnie nowym świetle. Występują: Marta Kalmus-Jankowska, Piotr Jankowski i Tomasz Sapryk.
Bilety: 35/30 zł.
Więcej informacji na www.ckgdynia.pl.

ikona