1305 (1105) 2018-01-05 - 2018-01-11

Gdyńskie pomysły na muzyczny relaks

Stowarzyszenie Per Musica Ad Astra zaprasza na trzecią edycję koncertu „Kolędę zaśpiewajmy…”, który odbędzie się w sobotę 6 stycznia 2018 r. o godz. 15.00 w kościele parafialnym p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni przy ul. Armii Krajowej 46.
Wykonawcami koncertu będą gdyńscy chórzyści. Szczegóły na www.permusica.pozarzadowagdynia.pl.
***
6 stycznia 2018 r. o godz. 16.00 w kościele p.w. Św. Jadwigi Królowej na Karwinach (ul. Korzenna 2) odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu chóru „Cantamus Reginae im. A. Bocheńskiego z udziałem muzyków. Dyryguje Bogna Swiłło.
Wstęp wolny.
***
Kościół Chrześcijan Baptystów i Rada Dzielnicy Działki Leśne zapraszają na koncert noworoczny pod tytułem „Prezent od Boga” w wykonaniu Michała Rasska z zespołem.
Koncert odbędzie się w niedzielę 7 stycznia 2018 r. o godz. 17.00 w sali Morskiego Instytutu Rybackiego (ul. Kołłątaja 1).
W programie utwory młodego twórcy, który opowie kim dla niego jest Jezus Chrystus.Po koncercie poczęstunek.
Wstęp wolny.
***
Stowarzyszenie Miłośników Gdyni oraz Akademia Głosów Tradycji zapraszają na świąteczno-noworoczne muzyczne spotkanie.
W programie kolędy w wykonaniu Akademii Głosów Tradycji a po koncercie wspólne śpiewanie z gośćmi. W repertuarze znajdą się nowe kolędy, jak i dawne pieśni tradycyjne-pastorałki, znalezione w archiwach muzycznych lub przechowane w pamięci śpiewaków starego pokolenia.
Spotkanie odbędzie się 10 stycznia o godz. 18.00 w siedzibie Towarzystwa Miłośników Gdyni (ul. Władysława IV 51).