1307 (1107) 2018-01-19 - 2018-01-25

Koncerty

28 stycznia w kościele pw. Ducha Świętego i Św. Katarzyny Aleksandryjskiej na Obłużu (ul. Zielona 11D), bezpośrednio po mszy świętej o godz. 18.00, odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu chóru Vox Humana. Dyryguje Zenon Kurnyta. Wstęp wolny.
***
21 stycznia godz.14.00 w Kościele pw. Św. Antoniego (ul. Ujejskiego 40) odbędzie się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Chóru „Symfonia” pod dyrekcją Bogny Swiłło.
Akompaniament - Ewa Pralicz. Wstęp wolny.
***
Osiedlowy Klub Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej „Bałtyk” zaprasza 20 stycznia o godzinie 12.00 do swojej siedziby (ul. Narcyzowa 1) na koncert w wykonaniu Chóru Szkoły Podstawowej nr 2 z Gdańska pod kierunkiem Jarosława Bazylewicza.
Szeroki repertuar chóru (muzyka rozrywkowa, musicalowa, utwory z filmów Walta Disneya) dla dzieci i dorosłych. Wstęp wolny.
***
Szkoła Muzyczna I i II st. (Biskupa Dominika 13A) zaprasza na koncert z cyklu „Scena dla Młodych”, który odbędzie się 20 stycznia o godz. 16.00.
Wystąpią uczniowie Sekcji Instrumentów Smyczkowych, Gitary i Harfy SM II st. oraz zaproszeni goście. Szczegóły na stronie internetowej: www.szkolamuzgdynia.pl lub na stronie facebookowej szkoły.
***
22 stycznia o godz. 18.00 w sali koncertowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Zygmunta Noskowskiego (ul. Biskupa Dominika 13A) odbędzie się recital gitarowy w wykonaniu Dominiki Dawidowskiej, laureatki wielu międzynarodowych konkursów gitarowych, stypendystki Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Gdyni.
W programie m.in. utwory kompozytorów: A. Borriosa, L. Brouwera, J. Rodrigo. Wstęp wolny.