1307 (1107) 2018-01-19 - 2018-01-25

W Experymencie

Centrum Nauki Experyment (aleja Zwycięstwa 96/98) zaprasza:
- dorosłych w niedzielę, 21 stycznia na kolejną odsłonę Science Cafe. Tym razem tematem spotkania będzie fascynująca historia higieny. Gościem styczniowego wydarzenia będzie Wiktor Niedzicki - znany i lubiany popularyzator nauki. Po spotkaniu odbędą się warsztaty naukowe. Pod okiem edukatorów Experymentu goście Science Cafe dowiedzą się m.in. jak działa mydło i czy zawsze działa, poznają właściwości mydeł naturalnych i chemicznych. Na koniec Experyment przygotował mydlaną niespodziankę!
Bilety w cenie 12 zł (10 zł dla posiadaczy Karty Gdynia Senior Plus) do nabycia w kasach oraz na stronie bilety.experyment.gdynia.pl.
- w weekend 20 i 21 stycznia w godz. 12.00-16.00 do świętowania Dnia Babci i Dziadka. Dziadkowie z wnukami będą mogli zmierzyć się w super grze sprawdzającej pamięć Memobystrzaki, spędzić czas przy rozwiązywaniu zagadek logicznych i wziąć udział w grze rodzinnej GENialna genetyka. Udział we wszystkich aktywnościach w ramach Dnia Babci i Dziadka jest dostępny w cenie biletu na wystawę.
Szczegóły www.experyment.gdynia.pl.