1307 (1107) 2018-01-19 - 2018-01-25

„Włącz się” w TEDxGdynia. To już ostatni dzwonek

Konferencja TEDxGdynia „Włącz się!” odbędzie się już 15 lutego w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. To okazja, by posłuchać idei wartych rozpowszechniania oraz dołączyć do elektryzujących dyskusji. Trwają zapisy dla publiczności.

TEDx to lokalne konferencje na licencji TED. Organizowane są na całym świecie, a składają się z kilku do kilkunastu prelekcji trwających maksymalnie 18 minut, podczas których mówcy inspirują, przekonują, porywają do dyskusji na najróżniejsze tematy – w duchu przewodniego hasła „idee warte rozprzestrzeniania”. Gdyńska edycja wydarzenia jest organizowana we współpracy Laboratorium Innowacji Społecznych oraz Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy dla publiczności trwają, ale nie ma na co czekać – rejestracja zgłoszeń zostanie zakończona w poniedziałek, 22 stycznia o godz. 12.00. Link oraz szczegółowe informacje o zapisach dostępne są na stronie internetowej wydarzenia, tedxgdynia.pl.

Na scenie TEDxGdynia staną pasjonaci różnych dziedzin wiedzy – w tym roku to dziewięcioro prelegentów i prelegentek. Konferencja ta jest okazją, by przekonać się, że edukacja może być magiczna, nauka może stać się grą, a także o tym, że cel może być ważniejszy niż zyski. Nie zabraknie również historii o bolesnych porażkach i o tym, jak wiele można się z nich nauczyć. W programie także szereg atrakcji towarzyszących oraz wizualno-muzyczny spektakl w wykonaniu Miraży.