1310 (1110) 2018-02-16 - 2018-02-22

Zmiany w organizacji ruchu w dniach 17-18 lutego

W dniach 17 i 18 lutego odbędzie się Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim. W związku z tym nastąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu.
17 lutego w godz. 6.00-16.30 wyłączone z ruchu będą: ul. Olimpijska, ul. Sportowa (odcinek pomiędzy Wileńską a Kazimierza Górskiego), ul. Wileńska, ul. Kazimierza Górskiego (odcinek pomiędzy Drogą Gdyńską a Sportową). Dodatkowo w godz. 8.00-ok. 14.30 zamknięta dla ruchu kołowego będzie ul. Sportowa (fragment między skrzyżowaniami z ul. Kazimierza Górskiego i Łużycką).
18 lutego ulice: Olimpijska, Sportowa, Wileńska, Kazimierza Górskiego (odcinek pomiędzy Drogą Gdyńską a Sportową) zostaną zamknięte dla ruchu w godz. 6.00-13.00. W godz. 9.00-13.00 dodatkowo wyłączone zostaną całkowicie z ruchu następujące ulice: Łużycka, Stryjska, al. Zwycięstwa (od skrzyżowania ze Stryjską do Świętojańskiej), Świętojańska (od skrzyżowania z al. Zwycięstwa do 10 Lutego, al. Marsz. Piłsudskiego (od bulwaru Nadmorskiego do Władysława IV), Zawiszy Czarnego, Baduszkowej, Armii Krajowej (pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Zawiszy Czarnego a Abrahama), Władysława IV (pomiędzy skrzyżowaniami z al. Marsz. Piłsudskiego a al. Zwycięstwa).
Na fragmencie ul. Armii Krajowej pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Borchardta a Zawiszy Czarnego prowadzony będzie nadzorowany przez druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej ruch wahadłowy.
Z uwagi na ok. 4-godzinne zamknięcie dla ruchu al. Zwycięstwa kierowcy jadący w kierunku Śródmieścia z południowych dzielnic i w przeciwnym kierunku powinni wybrać objazd Drogą Gdyńską.
Ruch na poszczególnych ulicach będzie sukcesywnie przywracany po zakończeniu biegu. Prosimy o podporządkowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy służb oraz przedstawicieli organizatora imprezy (Gdyńskie Centrum Sportu).
Informacja odnośnie funkcjonowania komunikacji zbiorowej: www.zkmgdynia.pl.

ikona