1312 (1112) 2018-03-02 - 2018-03-08

Rusza konkurs „Do pracy jadę rowerem”

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni zaprasza do udziału w VII edycji konkursu „Do pracy jadę rowerem”. Celem konkursu jest zachęcenie pracowników firm, mających swoją siedzibę lub oddział na terenie Gdyni do podróżowania do pracy rowerem.

Uczestnicy rejestrują swoje podróże do/z pracy rowerem na stronie internetowej konkursu, tym samym zwiększają swoje szanse na zdobycie nagrody pieniężnej, a aktywni uczestnicy mają możliwość cotygodniowego otrzymywania „śniadania rowerowego”.
Rowerzyści, którzy odbędą min. 35 podróży lub przejadą min. 280 km do/z pracy rowerem będą mieli możliwość wylosowania jednej z 30 nagród pieniężnych o wartości 500 zł każda. Ponadto wyróżnione zostaną firmy, które osiągną najlepsze wyniki w sześciu kategoriach konkursowych.
Aby zgłosić udział firmy w konkursie, wystarczy zarejestrować firmę na stronie internetowej www.mobilnagdynia.pl w zakładce konkursu „Do pracy jadę rowerem”. Następnie pracownicy zainteresowani udziałem w akcji zakładają swoje profile na tej samej stronie.
Rejestracja możliwa będzie od 2 marca 2018 r. aż do dnia zakończenia konkursu. Tegoroczny konkurs potrwa od 3 kwietnia do 16 września 2018 r.
Więcej informacji o konkursie „Do pracy jadę rowerem” znajduje się na stronie internetowej www.mobilnagdynia.pl.