Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa  Uwaga! Od maja łagodniejsze zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa 
1313 (1113) 2018-03-09 - 2018-03-15

Gdynia Design Days 2018 – czas na zgłoszenia

Przed nami 11. edycja festiwalu Gdynia Design Days. Jak co roku, tak i tym razem program wzbogacą wydarzenia zgłoszone w otwartym naborze. Propozycje warsztatów, wykładów, wystaw oraz instalacji można nadsyłać do 23 marca.
Każdego lata 10 lipcowych dni wypełnia po brzegi obfity w atrakcje program festiwalowy skierowany zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów dobrego projektowania w każdym wieku. Gdynia Design Days to festiwal, który tworzą ludzie i zgodnie z tą ideą każdy zainteresowany ma możliwość zgłosić pomysł na warsztaty, wystawę, wykład lub instalację. Wystarczy wypełnić formularz i podążać zgodnie z procesem zgłoszeniowym. Wśród nadesłanych ofert wybrane zostaną te najlepiej odpowiadające na tegoroczne hasło festiwalu – Error.
Error z łaciny oznacza błąd, jako czasownik mówi o wędrowaniu i tułaczce. Hasło można interpretować na wiele sposobów, a kolejne warstwy znaczeniowe rodzą nowe pomysły na niestandardowe działania.
Termin zgłoszeń upływa 23 marca.
Więcej informacji na www.gdyniadesigndays.eu/pl/program-otwarty-2018.html