Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji) Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji)
1313 (1113) 2018-03-09 - 2018-03-15

Niezwykłe urodziny wyjątkowej gdynianki

Wychowała kilka pokoleń młodych ludzi i daje swoim bliskim przykład miłości i oddania. Pani Kazimiera Koszałka z Gdyni to wyjątkowa kobieta. Jest matką piętnaściorga dorosłych już dzieci. 4 marca obchodziła 81. urodziny. Z tej okazji odwiedził ją prezydent Wojciech Szczurek, który wręczył jubilatce drobne upominki oraz list gratulacyjny.
Pani Kazimiera Koszałka jest matką piętnaściorga dzieci. Ma dwunastu synów i trzy córki.
W niedzielę, 4 marca, pani Kazimiera obchodziła 81. urodziny. Z tej okazji niezwykłą gdyniankę odwiedził włodarz Gdyni. Prezydent Wojciech Szczurek spotkał się 5 marca z solenizantką, złożył jej życzenia i wręczył drobne upominki. Pani Kazimiera otrzymała kwiaty, album o Gdyni oraz list gratulacyjny.
Solenizantka była wzruszona, ale i zaskoczona wizytą.
Kazimiera Koszałka i Wojciech Szczurek //fot. Magdalena Czernek
Dziękuję za życzenia i miłe słowa. Dzieci zrobiły mi niespodziankę. Nie wiedziałam, że Pan przyjdzie. Dopiero wczoraj wieczorem mi powiedzieli, byłam zaskoczona – mówiła Kazimiera Koszałka.
Podczas spotkania pani Kazimiera była otoczona rodziną. Pojawiły się prawie wszystkie jej dzieci. Było też młodsze pokolenie, czyli 21 wnucząt i 8 prawnucząt, bo rodzina Koszałków rośnie w siłę.
Kiedy się na Państwa patrzy, czuje się fajną atmosferę. Widać, że Państwo się kochają, lubią i szanują. Jest pani otoczona naprawdę wspaniałą rodziną, a to sama radość i trzeba się tylko uśmiechać – mówił podczas spotkania prezydent Wojciech Szczurek.