Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1315 (1115) 2018-03-23 - 2018-03-29

Uczniowie pamiętają o Żołnierzach Wyklętych

W Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 odbyła się finałowa gala projektu edukacyjnego „Młodzi gdynianie Żołnierzom Wyklętym”. Celem inicjatywy jest kształtowanie postaw patriotycznych wśród młodzieży. W ramach projektu zostały zrealizowane 4 konkursy, które oprócz wiedzy historycznej sprawdzały również zdolności artystyczne i informatyczne młodych gdynian.
W tegorocznej edycji zwyciężyli: w „Konkursie plastycznym” – Klaudia Milewska (ZSAE) oraz Paulina Horodelska (Gimnazjum nr 28), w „Konkursie na album” – Julia Kurgan (Technikum nr 4), w „Konkursie na grafikę komputerową” – Weronika Krause (Technikum nr 4) i Michał Dudek (Gimnazjum nr 28), w „Konkursie na prezentację multimedialną” – Kamil Szymczyk (ZSAE) oraz Natalia Synak (Gimnazjum nr 28).
***
I Gdyński Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Żołnierzach Niezłomnych organizowany przez Szkołę Podstawową nr 13 już za nami. Zwyciężyli gospodarze. Na drugim miejscu uplasowały się uczennice Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2, a podium zamykali uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.
Gratulujemy.

ikona