Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

Uwaga! Od soboty 24 października cała Polska staje się strefą czerwoną, będą również obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. W przestrzeni publicznej zasłoń usta i nos.

1316 (1116) 2018-03-30 - 2018-04-05

Dzieje się w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wydarzenia organizowane w filiach w całym mieście.
Biblioteka Grabówek (ul. Morska 113) zaprasza 5 kwietnia o godz. 17.00 na kolejne spotkanie z cyklu „Ziołowa biblioteka”. Absolwentka kierunku zielarstwa i terapii roślinnych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, Małgorzata Ewert-Manikowska, opowie o ziołach w chorobach autoimmunologicznych.
Biblioteka z Pasją (al. Zwycięstwa 96/98) zaprasza 5 kwietnia o godz. 17.00 na warsztaty poświęcone autoprezentacji, które poprowadzi Michał Klaman.
Uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak opanować stres przed wystąpieniem, jak zrobić dobre wrażenie, jak przedstawić swoje umiejętności.
Pierwsze piątki miesiąca to w Bibliotece z Pasją dni z planszówkami. Biblioteka zaprasza wszystkich zainteresowanych na wspólne rozgrywki gier planszowych i karcianych.
Podczas wydarzenia będzie można skorzystać z gier znajdujących się w zbiorach biblioteki lub wziąć udział w organizowanych turniejach. Można też przynieść własne gry.
Biblioteka Wzgórze (ul. Bpa Dominika 3) zaprasza 10 kwietnia o godz. 17.00 na przedstawienie dla dzieci w wykonaniu Teatru Wędrownego „Włóczykij” pt. „Waśnie i baśnie” – jest to interaktywny monodram, łączący w sobie elementy teatru aktorskiego, lalkowego, klasycznej klaunady i japońskiego teatru obrazkowego kamishibai.
Więcej na www.bibliotekagdynia.pl.