1320 (1120) 2018-04-27 - 2018-05-10

Zobacz to, co najlepsze w Teatrze Miejskim

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza (ul. Bema 26) zaprasza:
27 i 28 kwietnia oraz 4 i 5 maja o godz. 19.00 na komedię Petera Quiltera „Następnego dnia rano” w reż. Grzegorza Kempinsky’ego. On budzi się w jej łóżku i – zostaje tam na zawsze. Następnego dnia rano wszystko jest możliwe. Spektakl dla dorosłych.
29 kwietnia o godz. 20.00 na „Idąc rakiem” Güntera Grassa w reż. Krzysztofa Babickiego. Przedstawienie grane pod pokładem słynnego polskiego żaglowca „Dar Pomorza”, odsłania fakty z tragedii statku pasażerskiego „Wilhelm Gustloff”, której echo dociera do współczesności i wpływa na losy bohaterów. Morze, tajemnica, internet i zbrodnia.
6 maja o godz. 20.00 na spektakl „Żółta łódź podwodna” Pawła Huellego w reż. Krzysztofa Babickiego. Nieśmiertelne przeboje, skomplikowana przyjaźń i miłość, która zagroziła zespołowi. Spektakl grany pod pokładem „Daru Pomorza”.
8 maja o godz. 20.00 na sztukę Pawła Huellego „Kursk” w reż. Krzysztofa Babickiego. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia katastrofy okrętu podwodnego „Kursk” . Spektakl grany pod pokładem „Daru Pomorza”.
9 maja o godz. 19.00 na czarną komedię „Bóg mordu” Yasminy Rezy w reż. Tomasza Mana. Dwa małżeństwa, tysiąc słów, wojna charakterów i zaskakujący przebieg akcji.
10 i 11 maja o godz. 19.00 na komedię małżeńską „Prawda” Floriana Zellera w reż. Zbigniewa Rybki. W tej sztuce kłamią wszyscy. Towarzyszy im przekonanie, że „gdyby z dnia na dzień ludzie przestali się okłamywać, na ziemi nie ostałaby się ani jedna para”.
Więcej na www.teatrgombrowicza.art.pl.

ikona