1328 (1028) 2018-06-29 - 2018-07-05

Festyn „Gdyńskie Poruszenie. Samorząd od serca”

30 czerwca w Parku Rady Europy odbędzie się festyn „Gdyńskie Poruszenie. Samorząd od serca”. W godz. 10.00-15.00 na odwiedzających czekać będzie masa atrakcji.
Instruktorzy Gdyńskiego Poruszenia wprowadzą uczestników w świat zumby i jogi, a specjalnie dla seniorów odbędą się zajęcia fitnessu, pilatesu oraz warsztaty skierowane do kobiet w ciąży. Warunkiem wzięcia udziału w tych ostatnich jest posiadanie zaświadczenia od lekarza prowadzącego ciążę o braku przeciwwskazań.
Podczas wydarzenia Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej przeprowadzi darmowe badania profilaktyczne, a na odwiedzających czekać będą darmowa kawa, herbata czy lemoniada oraz gadżet-niespodzianka.
Wstęp bezpłatny.
Mamy nadzieję, że gdynianie chętnie skorzystają z bogatej oferty sportowej, którą przygotowaliśmy na tę okazję – mówi dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu Marek Łucyk. I dodaje: – Chcemy wspólnie z mieszkańcami cieszyć się z prestiżowego wyróżnienia, za jakie bez wątpienia można uznać otrzymanie tytułu „Samorząd od serca”.
Przypomnijmy, że kapituła kampanii „Ciśnienie na życie” wyróżniła Gdynię jako jedną z jednostek terytorialnych, które w szczególny sposób zachęcają mieszkańców do regularnych badań oraz realizują rozmaite programy edukacyjno-zdrowotne.

ikona