1328 (1028) 2018-06-29 - 2018-07-05

Wizja Rozwoju powstaje w Gdyni

Pierwsza edycja Forum Wizja Rozwoju – jednego z największych wydarzeń gospodarczych w północnej Polsce – zagościła w Gdyni. Miasto stało się miejscem dyskusji na najwyższym szczeblu, gdzie rodzi się tytułowa wizja gospodarczego, ekonomicznego i edukacyjnego rozwoju. W Gdyni pojawił się między innymi premier RP, Mateusz Morawiecki.

To wyjątkowa, jedna z niewielu prowadzonych na tę skalę okazji do dyskusji o tym, w którą stronę ma rozwijać się polska gospodarka – właśnie w Gdyni odbyła się pierwsza odsłona Forum Wizja Rozwoju. Łącznie przez dwa dni blisko 500 prelegentów z całego kraju dyskutowało w panelach skupiających się wokół kilkunastu bloków tematycznych.
Bardzo się cieszę i jestem dumny z tego, że forum odbywa się w naszej pięknej Gdyni. Gdynia to miasto nowoczesne, dumne ze swej historii. Gdy mówimy o wizji rozwoju, to nie ma w Polsce lepszego miejsca, by poszukać historycznego przykładu. Gdynia to także dziś miasto, które wykorzystuje swój potencjał, również dlatego, że w wymiarze lokalnym realizuje wizję rozwoju – mówił witając uczestników prezydent Gdyni, Wojciech Szczurek.
W Gdyni wymieniali poglądy i dzielili się spostrzeżeniami eksperci ze świata polityki, biznesu oraz poszczególnych branż.

  • ikonaOpublikowano: 28.06.2018 14:17
  • ikona

    Autor: Karolina Szypelt (k.szypelt@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 28.06.2018 14:24
  • ikonaZmodyfikował: Karolina Szypelt
ikona