Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1332 (1032) 2018-08-17 - 2018-08-30

Przyłącz się, zyskaj doświadczenie

Na gdyńskim rynku prasowym pojawia się nowa pozycja, jest nią Miesięcznik turystyczno-historyczny „Nasza Gdynia”. Wydawcą jest Stowarzyszenie „Gdyński Klub Turystyki”.
Nowy miesięcznik będzie opisywał historię i atrakcje turystyczne Gdyni oraz ciekawostki i wydarzenia. Znajdą się tu również wywiady z ciekawymi ludźmi, wspomnienia o tych co już odeszli.
Pierwsze dwa numery powstaną dzięki wsparciu finansowemu Miasta Gdyni. Nr 1 ukaże się na koniec września, nr 2 na koniec października.
Miesięcznik jest bezpłatny, będzie dostarczany, i tam dostępny, do gdyńskich szkół i uczelni, urzędów, informacji turystycznej, Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych, biblioteki miejskiej i jej filii, klubów seniora, organizacji pozarządowych.
Redakcja zaprasza do współpracy wolontariuszy do współredagowania nowego pisma. Poszukuje polonistów do redakcji tekstów artykułów, młodzież do dystrybucji miesięcznika oraz wszystkich, którzy mają ochotę wziąć udział w pracy zespołu redakcyjnego.
Kontakt: biuro@naszagdynia24.pl