Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1332 (1032) 2018-08-17 - 2018-08-30

Sierpień w Muzeum Miasta Gdyni

Sierpień w Muzeum Miasta Gdyni (ul. Zawiszy Czarnego 1) to miesiąc obfitujący w cykle wakacyjnych rodzinnych warsztatów, ekscytujące spotkania autorskie, oprowadzania kuratorskie i moc innych atrakcji. Okazuje się też, że Noc w Muzeum to nie tylko tytuł komedii, ale jak najbardziej realistyczna oferta. Czy w nocy z 24 na 25 sierpnia będzie równie ekscytująco, jak w kultowej komedii?
Nocowanie w muzeum jest doskonałą okazja dla całych rodzin, żeby rozbić namiot w przestrzeni muzeum. To również niepowtarzalna okazja, by poznać Muzeum od nieznanej powszechnie strony, pełnej sekretnych zakamarków i ukrytych pomieszczeń. Dla tych, którzy preferują dzienne formy rozrywki, muzealnicy przygotowali cykliczne warsztaty rodzinne.
Sierpień to również „Muzealne zmysły” – w piątek 24 sierpnia w godz. 13.00-14.00 odbędą się zajęcia rozwojowe dla niemowląt i rodziców poświęcone pielęgnacji najmłodszych.
Wisienką na torcie będzie pokaz głośnego filmu „Dobra Żona” w ramach cyklu „Kino Otwarte” (17 sierpnia o godz. 18.00), śniadanie dla mieszkańców na muzealnym tarasie (18 sierpnia o godz. 9.30).
Niektóre z wydarzeń wymagają wcześniejszych zapisów. Wcześniejsza rezerwacja jest możliwa pod adresem: zapisy@muzeumgdynia.pl.
Wszystkie potrzebne informacje, a także pełny program jest dostępny pod adresem www.muzeumgdynia.pl!