Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
1335 (1035) 2018-09-14 - 2018-09-20

Festyn sportowy na Wzgórzu

Na terenie VI Liceum Ogólnokształcącego im. Wacława Sierpińskiego powstał kompleks sportowy z prawdziwego zdarzenia! Od początku roku szkolnego miłośnicy sportów zespołowych mogą rozwijać swoje pasje na świeżo oddanym do użytku boisku, a fani lekkiej atletyki korzystać z bieżni, rzutni oraz skoczni. To doskonała okazja do wspólnego świętowania, na które już w sobotę, 15 września, zaprasza prezydent Wojciech Szczurek.
Festyn rodzinno-sportowy rozpocznie się punktualnie o godz. 10.00. Bogata oferta imprezy przewiduje całą gamę atrakcji, która rozrusza nawet największych sceptyków aktywności fizycznej. Fani koszykówki już ostrzą zęby na turniej streetballa w kategorii OPEN, a stali bywalcy Gdyńskiego Poruszenia, z pewnością, nie mogą doczekać się zajęć zumby. Najmłodsi uczestnicy czas spędzą na dmuchańcach. Przy ul. Kopernika 34 zameldują się także food trucki.
Wstęp wolny.