1336 (1036) 2018-09-21 - 2018-09-27

Zostań „Wolontariuszem Osoby Niepełnosprawnej”

Centrum Współpracy Młodzieży poszukuje otwartych i kontaktowych wolontariuszy, którzy lubią pracę z ludźmi i chcieliby zyskać doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi.
Zadaniem wolontariuszy będzie pomoc osobom niepełnosprawnym w prowadzeniu niezależnego i aktywnego życia. W ramach udziału w projekcie, wolontariusze wezmą udział w szkoleniach przygotowujących, zyskają przydatne doświadczenie, poznają inspirujących ludzi i będą mieć okazję zrobić coś pożytecznego dla innych.
Centrum Współpracy Młodzieży zaprasza pełnoletnie osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi oraz niewidome lub słabowidzące zamieszkałe w Gdyni do skorzystania z bezpłatnego wsparcia wolontariuszy. Projekt skierowany jest do osób, które chcą prowadzić samodzielne i aktywne życie i spędzić czas w ciekawy sposób.
W razie pytań należy kontaktować się z koordynatorką projektu Katarzyną Markowską mailowo wolontariuszON@cwm.org.pl lub telefonicznie 58 620 24 80.
Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej organizatora www.cwm.org.pl.
Projekt finansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji miasta.
Szczegóły na temat projektu znajdują się na www.cwm.org.pl.

ikona