1337 (1037) 2018-09-28 - 2018-10-04

Dwójka biegnie w rytmie serca

Społeczność II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Gdyni zaprasza na bieg charytatywny dla Pauliny i Konrada „Dwójka biegnie w rytmie serca”, który jest kontynuacją działań mających na celu pomoc finansową dla dwojga absolwentów szkoły, zmagających się z chorobami nowotworowymi.
Biegacze zmierzą się z dystansami 5,5 km oraz 1 km. Zapisy na bieg odbywają się przez stronę: https://elektronicznezapisy.pl/event/3065. Tych, którzy nie mogą wziąć udziału w biegu zapraszamy do wykupienia pakietu „Bieg wirtualny”.
Biegowi towarzyszyć będzie festyn, podczas którego będzie można obejrzeć pokazy Strongmanów - Bartłomieja Grubby i Macieja Hirsza, zrobić sobie zdjęcie z pojazdami zabytkowymi z Muzeum Techniki Wojskowej GRYF, wylicytować atrakcyjne przedmioty, takie jak koszulki i piłki z podpisami piłkarzy Arki Gdynia, porcelanę z Daru Młodzieży czy vouchery do Sopockiej Fabryki Urody, gdyńskiej Mana Spa oraz Loopy’s World i wiele innych. W programie również koncerty, kiermasze, food trucki, kawiarenki oraz mecz nauczycieli z absolwentami II LO.
Każdy może pomóc Paulinie i Konradowi.