Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
1340 (1040) 2018-10-19 - 2018-10-25

Komórka w Experymencie

Wszystkie organizmy żywe zbudowane są z komórek, ale czy wszystkie wyglą­dają tak samo? Już 20 i 21 października w Experymencie podczas warsztatów rodzinnych będzie można poznać komór­kową ekipę.
Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się co wspólnego ma komórka ze zmianą koloru liści jesienią i czy można znaleźć komórki w cieście. Komórka i spółka to świet­na okazja do tego, by pod czujnym okiem edukatorów, lepiej poznać organizmy żywe widoczne pod mikroskopem.
Warsztaty rozpoczynają się w sobotę i niedzielę o godzinie 12.00. Sprzedaż biletów w systemie online: https://bilety.experyment.gdynia.pl
Koszt udziału w warsztatach: 12 zł/uczestnik, niezależnie od wieku. Dla osób biorących udział w warsztatach bilety na wystawę EXPERYMENTU w promocyjnej cenie biletu ulgowego (12 zł).
Bilety na wystawę w cenie promocyjnej do zakupu tylko w kasach Experymentu w dniu wydarzenia.
Strona: www.experyment.gdynia.pl

ikona